Return to site

Jak uchronić się przed impotencją?

Mężczyźni nie rodzą się impotentami tylko się nimi stają

Męskość kojarzy się z siłą, walecznością, sprawnością seksualną i z przedłużeniem rodu. Mimo tego, że świat się zmienia, schemat ten pozostał bez zmian.

Poprzez pryzmat sprawności seksualno - rozrodczej mężczyzna ocenia swoją wartość a w przypadku zaburzeń z ich strony często nie przyznaje się do niej i nie szuka pomocy. Poczucie ułomności seksualno - rozrodczych może pociągać za sobą szereg zdarzeń. Jakich? Osłabia poczucie własnej wartości, atrakcyjności, odbiera chęć do życia, ograbia z radości i  może prowadzi do oddalenia się od partnerki.

Najnowsze badania donoszą „Co piaty mężczyzna ma złej jakości nasienie”.

Gospodarowanie własną energią seksualną jest bardzo ważne. Dlaczego?  Przeciętnie około 30% energii życiowej pozyskanej z jedzenia, słońca i powietrza zużywasz wyłącznie na wytworzenie spermy i na zachowywanie stanu gotowości płciowej. Pozostałe 70% zużywasz na zwykłe czynności życiowe.

Jak uchronić się przed impotencją?

Sperma jest Siłą Życia. Badania naukowe wykazały, że nasienie jest skarbnicą witamin, minerałów, elementów śladowych, hormonów, protein, enzymów, jonów i innych odżywczych substancji. Możliwości spermy daleko w tyle stawiają zioła i lekarstwa. Częste ejakulacje osłabiają i prowadzą do szybszego starzenia się organizmu. Nadużywając ich przez kilkanaście miesięcy, lat twoje możliwość seksualne maleją średnio o połowę, zwiększa się natomiast podatność na choroby i przypadłości wieku starczego. Marnotrawienie życiodajnego nasienia jest rozrzutnością, która pociąga za sobą daleko idące konsekwencje. Kiedy nagle stoisz przed wyzwaniem i chcesz odzyskać utracone siły, zdeterminowany próbujesz przywrócić sobie sprawność seksualną i dobre samopoczucie za pomocą dostępnych na rynku wzmacniaczy, pobudzaczy, uspokajaczy, alkoholu, środków halucynogennych, witamin, afrodyzjaków i zastrzyków z hormonów. Jednak to wszystko działa ale na krótko. Następuje chwilowa poprawa a potem powrót do stanu wyjściowego. Ale, uwaga! Jest szansa. Możesz odzyskać siły witalne. Możesz, jeśli podejmiesz właściwe działania i zaczniesz właściwie gospodarować nasieniem.

Chcesz dowiedzieć się więcej:

ZADZWOŃ

+48 507 696 892

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly